Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24028
Stary 20.07.2017, 15:34
daniel123 napisał(a):Wyświetl post
cieszy mnie ta informacja ale jak nie zaczniemy placic na czas to dupa z tego bedzie...
co to ma byc ze klub zalega z pensja 2-3 miesiace a jednoczesnie robi transfery do klubu?
To ma być, że ktoś myśli więcej niż miesiąc w przód
Odpowiedz cytując