daniel123 napisał(a):

cieszy mnie ta informacja ale jak nie zaczniemy placic na czas to dupa z tego bedzie...
co to ma byc ze klub zalega z pensja 2-3 miesiace a jednoczesnie robi transfery do klubu ?
|
To ma być, że ktoś myśli więcej niż miesiąc w przód