Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24024
Stary 20.07.2017, 15:08
Musze powiedziec, ze przyjscie Semira do klubu od poczatku mnie dziwilo i wg mnie byl to ruch conajmniej bez sensu.

Kiko jest trenerem wymagajacym od kazdego zawodnika ciezkiej pracy defensywnej oraz wielkiej mobilnosci a niestety jest faktem wiecej niz oczywistym, ze Stilic tego nigdy nie mial i miec nie bedzie.
Wydaje mi sie, ze klub wtedy wzial Stilica wiedzac, ze on tak do konca nie spelni oczekiwan bo poprostu mielismy mega krotka lawke i potrzebny byl ktos ktos kto moglby odciazyc od czasu do czasu Brleka i Maczynskiego.
Stilic moglby w tym momencie isc do Lecha, Legii lub Pogoni i zapewne dalby rade gdyz tam sposob gry bardziej pasowalby do jego predyspozycji.
Odpowiedz cytując