|
Szacunek dla niego za rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron, a nie z winy klubu. Szkoda, że nie wyszło jednak wydaje mnie się, że to już jest piłkarz tylko na Ekstraklasę. Kilka razy próbował na zachodzie z marnym skutkiem. Mimo wszystko powodzenia.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|