Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24023
Stary 20.07.2017, 14:24
Mimo wszystko dość zaskakujące posunięcie, oby nie było tam żadnego drugiego dna. Ale uczciwie - mimo sympatii do Semira - trudno uznać, że bronił się piłkarsko.

Videmonta zapewne czeka to samo, a jeśli przyjdzie napastnik to pewnie i Ondraska.
Odpowiedz cytując