dynek.pl napisał(a):

|
Chyba nam się mały klub kokosa zrobił w klubie.
|
Chyba za dużo powiedziane, my po prostu nie mamy co z nim zrobić, do rezerw nie odeślemy bo ich nie mamy, sprzedać nie sprzedamy bo nikt nie chce kupić a na treningu z pierwszą drużyną zajmował by miejsce graczy na których jeszcze liczymy.