Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36480
Stary 20.07.2017, 10:36
Cytat:
Nastolatka została potrącona w marcu na przejściu dla pieszych przez 41-letnią sędzię wydziału cywilnego Sądu Rejonowego w Rybniku kierującą nissanem micrą na ul. Raciborski. Dziewczyna z obrażeniami głowy i potłuczonym ciałem została przewieziona do szpitala. Prokuratura Rejonowa w Raciborzu umorzyła niedawno postępowanie w tej sprawie. Zdaniem biegłego z zakresu ruchu drogowego dziewczyna sama wtargnęła na jezdnię.
Cytat:
Natomiast 74-letni Józef D. z Elbląga zmarł po potrąceniu go przez sędziego Romana K. Wg Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy umarzającej postępowanie to pieszy stworzył niebezpieczną sytuację. Uznała tak, chociaż auto sędziego jechało z prędkością przekraczającą dopuszczalną w terenie zabudowanym. Po ponad sześciu miesiącach trwania postępowania prokuratorzy doszli do wniosku, że sędzia Roman K. nie jest winnym spowodowania wypadku, a jedynie wykroczenia. Za to sędzia nie może zostać ukarany mandatem i postępowanie umorzono.
To są właśnie przykłady tego obecnego kolesiostwa, które trzeba wyburzyć i postawić nowy wymiar sprawiedliwości.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 20.07.2017 o godz. 10:41.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.