dj_ibutti napisał(a):

Obecne zachowanie Juszczyka na TT i FB, świadczy niestety o tym, że nie ma pojęcia o funkcji rzecznika prasowego.
Nie wyciąga się pewnych spraw na zewnątrz, bo "druga strona tez chce miec mozliwosc odpowiedzenia". On zawsze musi mieć ostatnie zdanie. To samo było z kłotniami z dziennikarzami.
Rzecznik Prasowy ma z dziennikarzami żyć dobrze. Niestety, ostatnim który to umiał był Ochalik, aczkolwiek on dla kibiców był mendą.
A obsmarowywanie swojego byłego pracodawcy sprawiłoby, że w życiu bym takiego pracownika u siebie nie zatrudnił. Ot, zwyczajnie nie można mu ufać.
|
W pełni się z Tobą zgadzam. Juszczyk często wypowiadał się na tematy i w sytuacjach, które nie wchodzą w zakres zwyczajowo przyjętej samodzielności sprawowanej przez niego funkcji. Rzecznik to powinny być usta klubu, a nie umysł/pięści.
Jako człowiek postać pozytywna, po prostu ma cechy, które nie do końca pozwalały mu być idealnym rzecznikiem. Jeżeli wierzyć tym wszystkim doniesieniom, klub chciał zagospodarować jego zaangażowanie, oferując mu pracę w sferze, w której nie miałby bezpośredniego kontaktu z mediami, do tego formalnie byłby to awans. On nie przyjął tej propozycji, jego sprawa. Do nikogo nie można tu mieć pretensji.