Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5596
Stary 20.07.2017, 08:50
As napisał(a):Wyświetl post
Druga rzecz to dosyc kiepskie ogarniecie tematu sprzedazy Maczynskiego i to mega kompleksiarskie oswiadczenie po sprzedazy w ktorym ani raz nie pada slowo Legia. No sorry ....a ale to jest Wisla Krakow a nie Naprzod Chebzia Dolna, tu nie ma miejsca na kompleksy wzgledem CWKSu.
Bardzo mądre słowa. Ja też poczułem się zażenowany tym ogłoszeniem na głównej. Może i obecnie jesteśmy w innym miejscu finansowo-organizacyjnym niż Legia, ale takie wycieczki to nie dla nas. Dla mnie na Wisła-Legia tamci to godny równorzędny rywal, a nie herosi, bogowie, reprezentanci narodu. Nie mam kompleksów. Podbijam, nie jesteśmy Sandecją, Niecieczą ani Chebzią. Jesteśmy Wisła Kraków.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując