As napisał(a):

|
Druga rzecz to dosyc kiepskie ogarniecie tematu sprzedazy Maczynskiego i to mega kompleksiarskie oswiadczenie po sprzedazy w ktorym ani raz nie pada slowo Legia. No sorry ....a ale to jest Wisla Krakow a nie Naprzod Chebzia Dolna, tu nie ma miejsca na kompleksy wzgledem CWKSu.
|
Bardzo mądre słowa. Ja też poczułem się zażenowany tym ogłoszeniem na głównej. Może i obecnie jesteśmy w innym miejscu finansowo-organizacyjnym niż Legia, ale takie wycieczki to nie dla nas. Dla mnie na Wisła-Legia tamci to godny równorzędny rywal, a nie herosi, bogowie, reprezentanci narodu. Nie mam kompleksów. Podbijam, nie jesteśmy Sandecją, Niecieczą ani Chebzią. Jesteśmy Wisła Kraków.