riv napisał(a):

|
A'propos dzisiejszego meczu Legii w el. LM. Gra u nich dziś cierzniak. Czy Wisła poszła z jego sprawą do sądu do Szwajcarii jak się odgrażała?
|
A kogo już nie straszono sądami... Wdowczyk to się chyba uśmiechał, jak czytał pewne wywiady

.