Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12173
Stary 19.07.2017, 23:09
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś w ogóle złożył wniosek do tamtejszego związku w tej sprawie? Nie.
Oczywiście. Bo nikt nigdzie kontraktów nie rozwiązuje w podobnej sytuacji. W Polsce zresztą też. Ten był jedyny w swoim rodzaju. Przypadkiem.
Odpowiedz cytując