|
Dużym plusem Damiana była znajomość języków oraz znacznie poprawiona prezencja podczas konferencji (w porównaniu z kolorowymi ubrankami z początków pracy w Wiśle - tak się można nosić prywatnie a nie w pracy, szczególnie na takim stanowisku). Widać, że chłop się z biegiem czasu wyrobił.
Ostatnia wpadka z Alanem, pyskówki ze Stanowskim jak i ogólnie jego działalność na TT (chyba jednak dawał tam zbyt dużo od serca) skutecznie te plusy zniwelowały. Ja szczerze powiedziawszy chciałbym zobaczyć na tym miejscu Adriana Ochalika, a nie kolejną osobę o znikomym/żadnym doświadczeniu.
|