Michaleo3 napisał(a):

|
Gdyby ten z Twojego profilowego też powiedział wprost, odchodzę do legii bo dostałem lepszą ofertę i mam szansę zagrać w europejskich pucharach, a w tym wieku czekać już nie mogę to też by do niego nie było takich pretensji. Ale jak wolał działać za plecami i oszukiwać to niech się nie dziwi.
|
dlatego juz pisalem Brylantowi , ze avatar do zmiany, tam nie powinno piusac JUDASZ tylko KU*WA
