Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12169
Stary 19.07.2017, 15:48
Michaleo3 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby ten z Twojego profilowego też powiedział wprost, odchodzę do legii bo dostałem lepszą ofertę i mam szansę zagrać w europejskich pucharach, a w tym wieku czekać już nie mogę to też by do niego nie było takich pretensji. Ale jak wolał działać za plecami i oszukiwać to niech się nie dziwi.
dlatego juz pisalem Brylantowi , ze avatar do zmiany, tam nie powinno piusac JUDASZ tylko KU*WA
Odpowiedz cytując