Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5577
Stary 19.07.2017, 13:08
Styl pożegnania Zarządu ponownie słaby, ale na boga - co Wy piszecie?! Owszem, nie można Damianowi odebrać zaangażowania i wkładania 110% serducha w tą prace, ale to był słaby rzecznik

- Słaba jakość tekstów na stronie internetowej
- W stosunki do tego co napisałem w oświadczeniu, wogóle nie rozwinął Social Media (290 tys like'ow stoi od 1,5 roku, male zaangazowanie), plus średnie kampanie i filmy promocyjne. Social Media zostały mocno rozkrecone ( ibyly rozkrecane przez kolejne 2 lata) od jesieni 2013 jak przejeto TSW.com.pl
- Słabe kontakty i relacje z mediami/dziennikarzami
- Do tego za duzo czasu na TT i wiele nie potrzebnych tekstow i wdawania sie w dyskusje

Nie wiem czy o tym wiedział, ale dawno był już szykowany do zwolnienia a od dłuższego czasu był w roli Rzecznika tylko i wyłącznie dlatego bo znał hiszpański.

Poprostu Wisła to nie ten poziom dla niego. Ale powodzenia w nowej robocie
Odpowiedz cytując