Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5576
Stary 19.07.2017, 12:57
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wyjaśnił przecież dużo na swoim FB.
Dostał propozycję koordynatora nowej strony internetowej i de facto robiłby całą brudną robotę rzecznika, a przed blaskiem fleszy stałby kto inny.
Między wierszami można wyczytać, że nie podobałoby mu się to, że ktoś stałby nad nim oraz to co mówisz - nie on byłby przed fotografami.

Tak jak ktoś napisał - gdyby chciał - zostać mógł, ale w innej formie

PS - trzeba mieć tupet, aby w tekście o pożegnaniu z Kibicami i Klubem napisać akapit o szukaniu nowej pracy
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując