nesta napisał(a):

Wyjaśnił przecież dużo na swoim FB.
Dostał propozycję koordynatora nowej strony internetowej i de facto robiłby całą brudną robotę rzecznika, a przed blaskiem fleszy stałby kto inny.
|
Między wierszami można wyczytać, że nie podobałoby mu się to, że ktoś stałby nad nim oraz to co mówisz - nie on byłby przed fotografami.
Tak jak ktoś napisał - gdyby chciał - zostać mógł, ale w innej formie
PS - trzeba mieć tupet, aby w tekście o pożegnaniu z Kibicami i Klubem napisać akapit o szukaniu nowej pracy