Snow napisał(a):

Przez kilka sekund pomyślcie - kto odpowiadał za stronę, newsy na niej oraz co za tym idzie - formę pożegnania z Alanem Urygą?
Dodajcie 2+2 i będziecie wiedzieć dlaczego tak, a nie inaczej.
|
Być może tak było. Z drugiej strony ile koleś jobów zebrał na własną głowę broniąc klub to nawet nie równałoby się akcji z Alanem.