Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5570
Stary 19.07.2017, 11:59
Snow napisał(a):Wyświetl post
Przez kilka sekund pomyślcie - kto odpowiadał za stronę, newsy na niej oraz co za tym idzie - formę pożegnania z Alanem Urygą?
Dodajcie 2+2 i będziecie wiedzieć dlaczego tak, a nie inaczej.
Być może tak było. Z drugiej strony ile koleś jobów zebrał na własną głowę broniąc klub to nawet nie równałoby się akcji z Alanem.
Odpowiedz cytując