Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5564
Stary 19.07.2017, 10:43
Snow napisał(a):Wyświetl post
Przez kilka sekund pomyślcie - kto odpowiadał za stronę, newsy na niej oraz co za tym idzie - formę pożegnania z Alanem Urygą?
Dodajcie 2+2 i będziecie wiedzieć dlaczego tak, a nie inaczej.
Widzę, że każdą nawet oczywistą decyzję niektórzy wykorzystują do ponapieprzania na zarząd.
Aż się musiałem tu zalogować po raz pierwszy od kilku lat czytając to co się tu wypisuje.
A to Juszczyka wina,że tak pożegnano Alana ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując