Jakiej mojej tezy?

Zadnej tezy nie wysnuwam, po prostu mnie to ciekawi. Kazdy ma prawo brac udzial w marszach KODu i kazdy z innego powodu. Jedni swiadomie, drudzy nie, jedni to komuchy, inni nie, jednym moze faktycznie zalezec na demokracji a innym na korycie. Wrzucania wszystkich do jednego worka nigdy nie popieralem. Jak napisze, ze tam sa zjeby, debile, esbecy, nie znaczy to, ze mam takie zdanie o kazdej pojedynczej osobie bioracej udzial w tych marszach.