Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36459
Stary 19.07.2017, 10:14
Jakiej mojej tezy? Zadnej tezy nie wysnuwam, po prostu mnie to ciekawi. Kazdy ma prawo brac udzial w marszach KODu i kazdy z innego powodu. Jedni swiadomie, drudzy nie, jedni to komuchy, inni nie, jednym moze faktycznie zalezec na demokracji a innym na korycie. Wrzucania wszystkich do jednego worka nigdy nie popieralem. Jak napisze, ze tam sa zjeby, debile, esbecy, nie znaczy to, ze mam takie zdanie o kazdej pojedynczej osobie bioracej udzial w tych marszach.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.07.2017 o godz. 10:15.