mitmichael napisał(a):

|
Ja nie moge co tu sie odpierdala, takiego gościa wywalic, kibica, smiech na sali jak jest dobrze w druzynie to wewnatrz klubu takie numery znowu
|
Co Ty micz pierdzielisz?

Jakie numery? Ot zwykła zmiana... "Takiego gościa" - znałeś go chociaż, wiesz jaki był w kontaktach z kibicami poza internetem?
