Nawiedzony jestes jak Kaczynski. Ja o jednym, Ty o Ziobrze
Nie chce zebys sie za kogos wypowiadal, tylko zebys po ludzku zapytal czy tej osobie nie jest glupio otaczac sie wiernymi slugusami ustroju, w ktorym bylo jej tak zle.
Absurd to "wmawianie" komus, ze nie wie o czym mowi, tylko dlatego, ze nie zyl w tamtych czasach.