Cytat:
Nie, jeśli ktoś jest antypis to nie znaczy, że nie jest ok ale jeśli ktoś pajacuje i walczy na ulicy o demokrację to jest pajacem. \Wiesz dlaczego? Bo skoro nie podnosił lamentu wtedy gdy na zlecenie polityczne ludzi do aresztu zamykano (Staruch), bo jeżeli mu nie przeszkadzało jak ludzie dostawali w....... za to, że wyszli świętować dzień niepodległości swojej ojczyzny to co taki pajac robi na ulicy teraz? Walczy o prawo do krzyczenia, że Kaczyński to ....a i nie ma prawa isc na grób brata albo zrobić miesięcznicy smoleńskiej, czy walczą o prawo żeby jakiś pajac Diduszko mógł udawać na ulicy pobitego przez psy?
Banda debili, meneli i zdrajców
|
Zapomniałeś dodać:
"Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami!"