Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36452
Stary 19.07.2017, 02:30
To zapytaj sie tej swojej osoby z domu, jak sie czuje, walczac ramie w ramie o demokracje z takimi tuzami jak: Borowski, Kalisz, Cimoszewicz, Gross, Smolar, Modzelewski, Swiecicki, Bratkowski itp, itd Tak z pierwszej reki komuchy walczace o demokracje razem z KODem. Jak juz zapytasz, podziel sie z nami wrazeniami jak mozesz.

Tak offtopowo. II Wojna Swiatowa to pewnie sielaneczka byla w bajkowych czasach. Nie mam pojecia w sumie bo nie zylem w tamtych czasach i nie doswiadczylem jej osobiscie jak wiekszosc historykow piszacych na jej temat. W dupie byli gowno widzieli:(
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.07.2017 o godz. 02:33.