Cytat:
|
Teo po prostu myśli, że piłkarze to maszyny, które można zaprogramować i działa, nie mają żadnych uczuć, ich jedynym zadaniem jest trenować technikę i taktykę. Co tam presja, co tam "zablokowanie się" napastnika. Przecież on o tym nie myśli kiedy wychodzi na boisko w pierwszej jedenastce lub z ławki.
|
Wiesz, to jest troche jak placz dziecka, ktore zostalo wypchniete przez rodzicow na akademie zakonczenia roku szkolnego do zaspiewania solo jakiegos utworu i sie skarzy na to ze musi.
Pilkarz doskonale wie w jaki zawod wchodzi, jakei sa tego plusy i minusy.
Jak nie potrafie sobie radzic z tymi problemia to wcale nie musi zarabiac setek tysiecy czy milionow zlotych rocznie tylko pare tysiakow jako brukarz, dekarz, murarz, kelner itd.