Ma_niek napisał(a):

|
Fajnie by bylo jakby za carlitosem zagrał stilic.
|
Dorzuciłbym za drewnianego Ondraska - Pawła Brożka. Wiem, że wiekowy ale ma większy zmysł do gry na jeden kontakt i umoe zagrać kombinacyjnie. W takich meczach jak ten, gdzie wg mnie jesteśmy faworytem nie tylko na papierze od pierwszego gwizdka powinniśmy postawić na zdecydowaną ofensywę.
Ponarzekam trochę na Zdenka to może się w końcu odblokuje. Choć na chwilę obecną to bliżej mu do innego klubu niż bramek dla Wisły
