Temat
:
[II KOLEJKA] WISŁA Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza,21 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
Od: 05.2008
Offline
#
16
18.07.2017, 00:14
jonaf
napisał(a):
bo to takie tłumaczenie, że nie jest w klubie Kokosa
Wiadomo dlaczego? Jak wchodził, prezentował się nienajgorzej. Chyba, że coś nawywijał, albo ściemnia na treningach.
Ostatnio edytowane przez kubad99 : 18.07.2017 o godz. 00:16.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
kubad99
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubad99
Znajdź inne posty napisane przez kubad99