azor napisał(a):

Nikt mnie nie przekona, że dopłata do paliwa było chociaż przez chwile brana pod uwagę na poważnie
|
To jak w tym kawale o Stalinie co skarcił dzieciaka a mógł przeciez zabić...
Socjalistom z PiS podatków nigdy dość nie będzie. Taka jest natura socjalistów, choćby i 100% było i tak by im ciągle brakowało.