Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
2357
17.07.2017, 18:18
lucas1906
napisał(a):
Może Foodcare, Tiger?
Moim zdaniem oni nie mają kasy na reklamę na przodzie koszulki, a co dopiero na bycie inwestorem o jakim wspomniała Prezes.
arti