Ogryzek napisał(a):

Videmonta to Junco puściłby nawet za darmo. Gość blokuje tylko kasę którą można by przeznaczyć na innego lepszego kopacza.
Niestety nie ma chętnych na wirtuoza z Francji...
|
To tylko przykład. Ktos wyzej płakał ze odszedł od nas Handzlik, Dudka czy Cierzniak. Wzmacniany konkurencję tja..