Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2354
Stary 17.07.2017, 14:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Videmonta to Junco puściłby nawet za darmo. Gość blokuje tylko kasę którą można by przeznaczyć na innego lepszego kopacza.

Niestety nie ma chętnych na wirtuoza z Francji...
To tylko przykład. Ktos wyzej płakał ze odszedł od nas Handzlik, Dudka czy Cierzniak. Wzmacniany konkurencję tja..
Odpowiedz cytując