|
(wzrusza_ramionami)
Z ostatniego wywiadu meczowego w C+ wynika, że Kiko już coś tam rozumie (widać było po reakcji na pytanie zanim zostało w ogóle przetłumaczone), więc robicie z igły widły. Języka się uczy od pół roku i to "przy okazji", koncentrować to niech się koncentruje na trenowaniu.
|