Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1035
Stary 17.07.2017, 13:25
jak zwykle ze skrajności w skrajność

jedni płaczą że Kiko chu*wy bo nie mówi po polsku , z drugiej strony mówią że to jest nic a nic nie ważne


takie bicie piany dla samej kłótni
Odpowiedz cytując