Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
1034
17.07.2017, 13:10
teo
napisał(a):
Jak ktos ma problemy ze soba to niestety ale musi grac w klubie (lidze?) gdzie jest mniejsza presja/wymagania.
U nas jest jakas dziwna moda na zaglaskiwanie zawodnikow. Bo ma talent, bo trzeba ostroznie, bo zeby nie urazic.
Ku(#*$a. Jak slysze takie pie#*(*#nie to mi sie slabo robi.
Na szczescie Kiko to jest inny typ. Pracuje z zawodnikami glownie na treningach, nad rozwojem ich umiejetnosci i oni poprzez poczucie ze staja sie lepszymi zawodnikami takze czuja sie mocniejsi psychicznie.
Niestety, ale kazdy psycholog ci powiem, ze kazda bariera, ktora jest w glowie, wynika ze strachu. W przypadku polskiego pilkarza ze strachu ze nie uda mu sie kopnac prosto pilki
Ty jesteś bardziej ignorantem niż idiotą W POLSCE jest może ze 3 psychologów w całej lidze. W ligach TOP5 W KAŻDEJ, bądź w 90% drużyn jest psycholog. Nje wjem to siem wypowiem.
ashkeczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ashkeczup
Znajdź inne posty napisane przez ashkeczup