Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 17.07.2017, 10:39
Poukładany i wiedzący co ma grać zespół, to moim zdaniem idealne określenie naszej drużyny po meczu z Pogonią. Mam tu na myśli zadania zespołowe, ale również te indywidualne. Tym bardziej cieszy, biorąc pod uwagę fakt, że był to pierwszy mecz sezonu.

A te "puta madre" w wykonaniu Veleza można też rozumieć jako "za_ebiście". I właśnie ku tej wersji skłaniałbym się najbardziej Jeśli zmęczenie z wykonanej roboty na boisku go nakręca, to znaczy, że ma typowy charakter walczaka.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 17.07.2017 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując