Temat
:
[ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
204
17.07.2017, 09:10
silver03
napisał(a):
Trochę offtopowo: może wyłapał ktoś do kogo skierowane były słowa Veleza przy zejściu z boiska?
"Puta madre"
Dobry rzezimieszek.
A to nie było takie pospolite "k_rwa mać" rzucone ze zmęczenia, bez konkretnego adresata?
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon