Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 17.07.2017, 09:10
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Trochę offtopowo: może wyłapał ktoś do kogo skierowane były słowa Veleza przy zejściu z boiska? "Puta madre"

Dobry rzezimieszek.
A to nie było takie pospolite "k_rwa mać" rzucone ze zmęczenia, bez konkretnego adresata?
Odpowiedz cytując