Karherop napisał(a):

|
Gdyby np teraz Videmonta chciała Arka Gdynia i chciała za niego dać np 50 tys euro to mamy odmówić? Trzeba robić interesy z innymi klubami (oczywiście poza parchami i z Legią w granicach rozsądku) bo kiedyś możemy wystąpić w odwrotnej roli (czytaj kupca) i możemy zderzyć się ze ścianą.
|
Videmonta to Junco puściłby nawet za darmo. Gość blokuje tylko kasę którą można by przeznaczyć na innego lepszego kopacza.
Niestety nie ma chętnych na wirtuoza z Francji...