|
Nie raz podkreślał w wywiadach, że mają wypracowane pewne mechanizmy komunikacji. Patrząc po wynikach i atmosferze w drużynie - sprawdzają się. Dodatkowo ma swoich hiszpańskich adiutantów w każdej formacji.
Nie jest też głupi i dobrze wie, że w tym wieku, wywodząc się z odmiennej rodziny językowej, próbując mówić w szatni po polsku co najwyżej wywoła podśmiechujki niż przekaże to co chce., I efekt będzie odwrotny, tylko zaszkodzi.
|