Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1026
Stary 17.07.2017, 08:35
Nie raz podkreślał w wywiadach, że mają wypracowane pewne mechanizmy komunikacji. Patrząc po wynikach i atmosferze w drużynie - sprawdzają się. Dodatkowo ma swoich hiszpańskich adiutantów w każdej formacji.

Nie jest też głupi i dobrze wie, że w tym wieku, wywodząc się z odmiennej rodziny językowej, próbując mówić w szatni po polsku co najwyżej wywoła podśmiechujki niż przekaże to co chce., I efekt będzie odwrotny, tylko zaszkodzi.
Odpowiedz cytując