Język hiszpański jest 5 najpopularniejszym językiem na świecie i dopóki w klubie będzie funkcjonował model trio Junco - Kiko - Feio nie powinno być żadnych problemów w zespole.
A sam Kiko mógłby się zacząć uczyć, ale cokolwiek wymagać można by w 3-4 roku pracy, a nie po 7 miesiącach. Zresztą jestem zdania, że nigdy nie będzie prowadził np konferencji po polsku bo po prostu do tego nie ma predyspozycji. Może jakby spędził, tyle w Polsce co Junco czyli koło 12 lat z przerwami to tak. No i Kiko już raczej nie będzie miał żony Polki
Trzeba rozliczać z pracy i wyników. Tyle.