Wiadomo że Ramirez się polskiego nie nauczy jak on nawet po angielsku nie mówi. Ma za to inne zalety trenerskie i dlatego jest naszym trenerem. A obietnica że nauczy się trochę polskiego to raczej żart który padł w studio L+ tfuu C+
Trenera rozlicza się z innych rzeczy niż języki, co nie zmienia faktu że znajomość polskiego raczej by mu pomogła niż zaszkodziła
