Brylant , mocno się musiałem hamować żeby w poprzednim poście nie zrobić jakiegoś przytyku co do IQ , ale z Toba po prostu sie nie da

, otóż drogi kolego , jakbyś mimo wszystko jednak poświęcił chwilkę (może być dłuższa) na zrozumienie mojego posta (już Ci pisano w innych tematach o czymś takim jak kontekst) to byś wykoncypował że pisze o meczu z przed roku, inni koledzy nie mieli z tym problemu, myślisz niby że dlaczego użytkownik Markfire podjął temat kwalifikacji Pietrzaka do strzelania rzutów wolnych ?
tak więc uwaga Brylant specjalnie dla Ciebie jeszcze raz : MECZ ROK TEMU TAKŻE WYGRANY Z POGONIĄ 2:1 , BYŁ ZUPEŁNIE INNYM MECZEM W MOIM MNIEMANIU NIŻ TEN PRZEDWCZORAJSZY , PONIEWAŻ ROK TEMU GRALIŚMY PYTĘ I WOLNY W 82 MINUCIE WYKORZYSTANY PRZEZ PIETRZAKA TRAFIŁ SIĘ NAM JAK ŚLEPEJ KURZE ZIARNO STĄD MOJE NAZWANIE GO "FARTOWNYM"