AntyMod ty jesteś dużo gorszy od Merkurego, bo to on ma jakąś logikę (chociaż mocno pokrętną i raczej opartą na prawie Murphiego), a ty mówisz o merytoryce podając przy tym, że sprzedalibyśmy za 700tyś Brleka, pomimo, że odrzuciliśmy dwukrotnie wyższą ofertę.
Karherop
Jaga była budowana na szczylach. U nas dużo, dużo doświadczenia. Żaden z podstawowych zawodników nie jest u nas specjalnie młody. Trzeba wierzyć
