foxtrot_green napisał(a):

|
Panowie, ja napisałem o pewnych założeniach. Chodzi o to, żeby w sytuacji gdy dany piłkarz chce odejść z klubu to nie transferować go do bezpośrednich rywali tylko najlepiej za granicę.
|
A jeśli zawodnik chce odejść z klubu z powodu zbyt rzadkich występów, a Ty nie widzisz dla niego miejsca w składzie, to sprzedasz go do innego klubu ekstraklasy czy trzymał na ławie do końca kontraktu nie zarabiając ani grosza?