|
My byliśmy w gorszej sytuacji. Nie ma co współczuć, bo z taka opieka miasta nigdy nie zginą. Predzej czy później znajdzie sie jakis inwestor.
Poza tym miasto u nas nie jest udzialowcem. Jedyne czego powinnismy oczekiwac to partnerskiej wspolpracy bez zlosliwosci i żądzy zarobku
|