Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2348
Stary 16.07.2017, 12:42
My byliśmy w gorszej sytuacji. Nie ma co współczuć, bo z taka opieka miasta nigdy nie zginą. Predzej czy później znajdzie sie jakis inwestor.

Poza tym miasto u nas nie jest udzialowcem. Jedyne czego powinnismy oczekiwac to partnerskiej wspolpracy bez zlosliwosci i żądzy zarobku
Odpowiedz cytując