Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2347
Stary 16.07.2017, 12:41
Panowie, ja napisałem o pewnych założeniach. Chodzi o to, żeby w sytuacji gdy dany piłkarz chce odejść z klubu to nie transferować go do bezpośrednich rywali tylko najlepiej za granicę.
Odpowiedz cytując