Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Dodatkowo mamy atut w postaci dyr sportowego i przede wszystkim trenera Hiszpana który ma ambicje zrobic wynik a nie przytulic kase od menedżerów .
|
O to to !
I to właśnie rózni Hiszpana od PMS która zyje w myśl zasady : Im szybciej i wiecej nakradne i nakombinuje, tym bede miał łatwiej w przyszłości
Niemniej jednak liga zaczęła sie mega ciekawie.
W pierwszym meczu krypto trenerów przegrał ...Dominik Furman.
W meczu który miał rozpocząć marsz Pogoni do pucharów wygrał niewygodny Hiszpan, wiec lepiej temat szybko pominąć
w meczu naszych byłych trenerów kombinatorów niestety remis chociaż Cesarz Estonii mógł dobić Probierzo-Guardiole.
Na koniec w meczu biedaszyby kontra wielka Legia wygrał Górnik z ...Hiszpanami.
Niebezpieczni Ci Hiszpanie (nie zapominajmy ze Badia ciagnał gre PG)
p.s. jak mówią o Wiśle w mediach to nawiązuja do wieży Babel, do zbyt duzej ilości Hiszpanów itd itp.
Tak tylko przypomne ze wieża Babel to ludzi roznych narodowosci a nie tych samych, dodatkowo polecałbym niektorym pseudo cwelo komenatorom przeanalizowanie innych jedenastek pod kątem ilości obcokrajowców.