Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 16.07.2017, 12:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko przypomnę ze rok temu tez wygralsimy z Pogonią 1;0,Apokalipsa miała dopiero nadejśc..

Takze spokojnie,powoli ,niech nowi uczą sie polskiej ligi,i niech Kiko łapie chemie w zespole.I tyle ,nic tu wiecej nie potrzeba.Sklad mamy spokojnie na walkę o coś w koncu ,ławka to tylko potwierdza.

Wiadomo wczoraj pierwszy mecz a jednak bylo widać roznice klasy czy dwóch w grze,Pogoń zabierała sie jak pies do jeza ,czyli nic nie mogla zrobic.Najlepsi to Lopez z ktorego beda ludzie i Brlek.
Czekam na powrót Lloncha chyba kluczowego pilkarza ,od ktorego zaczyna sie wiekszosc kontr.
Mam dziwnego nosa ze bedzie to udany sezon,a napewo lepszy niz ten rok temu./
nic nie warte to przypomnienie, graliśmy wtedy piach, wzmocnienia były nic nie warte , a wygraliśmy po fartownym wolnym , teraz zagraliśmy może nie do konca super , ale w kazdym zagraniu naszych nowych pilkarzy widać było jakość

dlatego patrze w przyszlosc z takim optymizmem, a nie z powodu 3pkt
Odpowiedz cytując