Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23998
Stary 16.07.2017, 11:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Całkiem to zabawne gdy część użytkowników już teraz stawia nas w gronie faworytów do pucharow. Ta sama część twierdziła że z Pogonia ugramy ledwo remis.

W zeszłym roku o tej porze furorę robilo Zagłębie. I gdzie wylądowalo?
Gdzie ja pisałem o remisie z Pogonią?

To nie jest hurraoptymizm . To realna ocena.
Mamy mocniejszy zespół. Szersza ławkę.
Mamy kadrę trenerską, która ma pomysł na tą drużynę. Zespół jest poukladany. Nie ma w nim dysproporcji. Nie mamy pucharów.
Odpowiedz cytując