Karherop napisał(a):

Całkiem to zabawne gdy część użytkowników już teraz stawia nas w gronie faworytów do pucharow. Ta sama część twierdziła że z Pogonia ugramy ledwo remis.
W zeszłym roku o tej porze furorę robilo Zagłębie. I gdzie wylądowalo?
|
Gdzie ja pisałem o remisie z Pogonią?
To nie jest hurraoptymizm . To realna ocena.
Mamy mocniejszy zespół. Szersza ławkę.
Mamy kadrę trenerską, która ma pomysł na tą drużynę. Zespół jest poukladany. Nie ma w nim dysproporcji. Nie mamy pucharów.