foxtrot_green napisał(a):

|
Nie możemy oddawać, ani pozwalać odchodzić piłkarzom do naszych bezpośrednich konkurentów w walce o mistrzostwo i puchary.
|
Pewnie, lepiej niech do nas nie przychodzą ze strachu przed późniejszym zsyłaniem do rezerw. Piłkarz ma przyjść i zrobić dla klubu jak najwięcej w określonym czasie, a nie podpisywać z nami pakt krwi. Już tu byli tacy, co deklarowali że w Polsce to nigdzie poza Wisłą - nie ma to najmniejszej wartości

Najważniejsze jest dobro klubu w danym momencie, a nie mrzonki o dominacji, której przez ładnych parę lat nie odzyskamy na pewno.