Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2343
Stary 16.07.2017, 11:17
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Nie możemy oddawać, ani pozwalać odchodzić piłkarzom do naszych bezpośrednich konkurentów w walce o mistrzostwo i puchary.
Pewnie, lepiej niech do nas nie przychodzą ze strachu przed późniejszym zsyłaniem do rezerw. Piłkarz ma przyjść i zrobić dla klubu jak najwięcej w określonym czasie, a nie podpisywać z nami pakt krwi. Już tu byli tacy, co deklarowali że w Polsce to nigdzie poza Wisłą - nie ma to najmniejszej wartości Najważniejsze jest dobro klubu w danym momencie, a nie mrzonki o dominacji, której przez ładnych parę lat nie odzyskamy na pewno.
Ostatnio edytowane przez ghost_ : 16.07.2017 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując