Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1810
Stary 16.07.2017, 11:06
Legła jak zwykle zaczyna słabo i oby tak dalej.

Żydki wczoraj dały popis - Piast powinien ich zrobić 3,4-0. A skończyło się na głupim 1-1.

Jak Probierz tam nie zrobi szybko rewolucji to może polecą w końcu w tym sezonie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując