Cytat:
|
Puchary są realne. Czy mistrzostwo? Ok w naszej lidze wszystko się może zdarzyć i jakimś cudem to też ale sędziowie nie dadzą zrobić legii krzywdy.
|
Wczoraj sedziowie nie pomogli 7eglej.
W tej lidze wystarczy nie tracic punktow z przecietniakami i nie przegrywac z najlepszymi to jest recepta na sukces.
Tak, puchary jak najbardziej realne. Teraz juz pewnie bedzie ciezko, ale jesli w zimie dojdzie 2-3 tak solidnych zawodnikow jak Carlitos czy Lonch to ta druzyna moze sie wlaczyc do walki i pelna pule
