AntyMod chyba grubo bylo pite

. Janekx na TT pisal swego czasu, ze odrzucili oferte jak dobrze pamietam w wysokosci 1.5M euro wraz z bonusami, a chlop jakby nie bylo ma dobre info. Im dluzej bedzie dobrze gral i miejmy nadzieje podtrzyma forme to 2 banki to absolutne minimum. Okienko trwa do konca sierpnia wiec nie ma pospiechu z transferem, a jak zostanie do zimy to tym lepiej.