AntyMod napisał(a):

|
po akcji i groszach za podstawowego zawodnika ja juz wiem kim jestesmy ...... nie musisz wklejac laciny
|
Spokojnie, ja tylko "pochylilem" tekst bo jest tutaj taka opcja
Jakiej akcji? Jakich groszach? Zreszta sam osobiscie nie rozumiem jakiegos narzekania na to za ile klub sprzedaje zawodnikow. Trzeba bylo isc do zarzadu dac im kase na kontrakt dla Maczynskiego, ewentualnie mogles zostac prezesem i bys sobie odrzucal wszystkie oferty jakie tylko chcial i nie musialbys teraz narzekac. Takie pier dololo ala Maczynski to prawdziwy wislak, wychowanek do Legii nigdy nie pojdzie bo tak powiedzial w pomidorze w L+Ekstra. Dorosnij.