Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23991
Stary 16.07.2017, 00:36
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
po akcji i groszach za podstawowego zawodnika ja juz wiem kim jestesmy ...... nie musisz wklejac laciny
Spokojnie, ja tylko "pochylilem" tekst bo jest tutaj taka opcja Jakiej akcji? Jakich groszach? Zreszta sam osobiscie nie rozumiem jakiegos narzekania na to za ile klub sprzedaje zawodnikow. Trzeba bylo isc do zarzadu dac im kase na kontrakt dla Maczynskiego, ewentualnie mogles zostac prezesem i bys sobie odrzucal wszystkie oferty jakie tylko chcial i nie musialbys teraz narzekac. Takie pier dololo ala Maczynski to prawdziwy wislak, wychowanek do Legii nigdy nie pojdzie bo tak powiedzial w pomidorze w L+Ekstra. Dorosnij.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.07.2017 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując