Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23986
Stary 15.07.2017, 23:36
A ile Ty bys chcial za Maczynskiego wyciagnac? Za pol roku mogl juz kontrakt podpisywac z kim by tylko chcial i nic nam by nie wpadlo. Z Brlekiem to sie jeszcze zdziwisz. Sprowadzamy pilkarzy jakich sprowadzamy bo nas na innych nie stac. Nie znaczy to jednak, ze jest az taka bryndza zeby sprzedawac jedynego pilkarza, na ktorym mozemy zarobic powazne pieniadze za paczke frytek.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.07.2017 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując