|
A ile Ty bys chcial za Maczynskiego wyciagnac? Za pol roku mogl juz kontrakt podpisywac z kim by tylko chcial i nic nam by nie wpadlo. Z Brlekiem to sie jeszcze zdziwisz. Sprowadzamy pilkarzy jakich sprowadzamy bo nas na innych nie stac. Nie znaczy to jednak, ze jest az taka bryndza zeby sprzedawac jedynego pilkarza, na ktorym mozemy zarobic powazne pieniadze za paczke frytek.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 15.07.2017 o godz. 23:39.
|